FB Dainius SMALL Dainius Vyšniauskas
+370 609 09456

Tikriausiai nėra sporto šakos ar užsiėmimo, kuris nepatiktų – 8 metus irklavo, metus lankė akrobatiką ir net sudalyvavo tikroje Muayhai kovoje. Danijoje baigė Sveikatos ir mitybos studijas bei įgijo dietisto ir asmeninio trenerio išsilavinimą, o prieš tris metus pradėjo vesti grupines treniruotes. Grįžęs į Lietuvą dirba asmeniniu treneriu ir dietistu, esant poreikiui gali sudaryti individualų mitybos planą.

Judėjimas nėra vien tik štangų mėtymas arba bėgimas. Dainius mano, kad reikia neužmiršti ir kitų fizinio aktyvumo dalių – jėgos ištvermės, koordinacijos, balanso ir įgūdžių lavinimo. O svarbiausia, judėjimas turėtų teikti malonumą, išmokinti kažko naujo ir duoti apčiuopiamų rezultatų.

FB Vytas SMALL Vytautas Šnejerovas (Vytas)
+370 684 35028

Aktyvia fizine veikla Vytas pradėjo užsiimti jau nuo 10 metų, o nuo 14 susidomėjo gatvės šokiais (break dance), kuo užsiėmė daugiau nei dešimtmetį. Deja, po patirtos kelių traumos šokius teko nutraukti.

Vis dėlto, savo gyvenimo neįsivaizduojantis be aktyvios fizinės veiklos, nusprendė išbandyti kovos menus (Capoeira, Muay-Thai), o po kelerių metų atrado naująją aistrą – CrossFit. CrossFit’u Vytas užsiima jau daugiau nei dvejus metus, per kuriuos jis ne tik įsisavino naujų judesių technikas, tačiau ir iš esmės pakeitė savo gyvenimo būdą.